Στις 28/02/2019 πραγματοποιήθηκε από το Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης, η ενημέρωση του κοινού σχετικά με την πορεία και την ολοκλήρωση του προγράμματος «Στέγαση και Επανένταξη».
![](https://www.kkppamth.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG-89e8edb2c3187143f5ef1c7c624dcd7d-V-768x1024.jpg)
![](https://www.kkppamth.gr/wp-content/uploads/2019/06/IMG-174815460bb1cd3bcdcc4d5bc4d8b2a9-V-768x1024.jpg)
Στα πλαίσια της δράσης, μοιράστηκαν διαφημιστικά έντυπα σε όλους τους φορείς των τοπικών κοινωνιών Καβάλας, Δράμας, Ξάνθης, Αλεξανδρούπολης και Κομοτηνής με στόχο την ευαισθητοποίηση της κοινωνίας.